sobota, 18 lipca 2015

News! News! News! #1

Szanowni Państwo,
Witam was bardzo serdecznie w relacji z czytelniczego frontu O książkach inaczej. 
Jak zapewne państwo zauważyli, posty pojawiają się ostatnio rzadko, a od dwóch tygodni prawie wcale. Wiąże się to z tym, że obecnie osoba tworząca O książkach inaczej nie siedzi sobie spokojnie na swojej tylnej części ciała, tylko lata gdzie popadnie i przenosi się z miejsca na miejsce niczym bocian albo inny, jak państwo uważają, ptak wędrowny. 
W związku z tym, osoba ta zapobiegliwie przygotowała plan, aby zarówno państwa, jak i widzów z kanału, nie zostawić, jak to się mówi; na lodzie. 
W ciągu pierwszego tygodnia wakacji jednak plan ten został bezlitośnie pokrzyżowany przez złośliwą biurokrację, a osoba, tworząca O książkach inaczej, musiała przejąć funkcję dowódcy, na okres krótkotrwały, i zająć się wszystkim tak, aby było dograne, że bum cyk cyk, jak to kiedyś mówiła młodzież.
W przebłyskach wolnego czasu w tych ciepłych i zapracowanych dniach nagrała udało jej się nagrać kilka filmików, niestety na posty już zabrakło czasu.

Także serdecznie państwa zapraszam do oglądania filmików na moim kanale, które pojawiają się wciąż w miarę regularnie i rozweselają państwa twarze (przynajmniej mam taką nadzieję), w te ciężkie dni, kiedy człowiek najchętniej by się roztopił.
 Dodaję 2 ostatnie filmy, które się u mnie pojawiły i podaję LINK do mojego kanału na youtube.com (dla niezorientowanych <szept> trzeba kliknąć w LINK </szept>). Czekam na was!
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza